Slovenský software - prodej a distribuce

SKsoft
Hodnota nákupu:
0,00 €

software

informace

pro zákazníky

sksoft.cz

Prodej a distribuce slovenského software.

info@sksoft.cz
Popis
Funkcie
Náhled
Download
Cenník
Objednávka
Netgate Internet Security  

Netgate Internet Security

Výhodný balíček programov Spy Emergency a FortKnox Personal Firewall


Cenovo zvýhodnený balíček programov FortKnox Personal Firewall a Spy Emergency.

FortKnox Personal Firewall predstavuje riešenie osobného firewallu, ktorý sa ľahko používa a chráni Váš počítač pred útokmi hackerov, trójskych koňov, spyware a dalšími hrozbami Internetu. Program Vám prináša kompletný prehľad o každej prichádzajúcej a odchádzajúcej sieťovej komunikácii v prehľadnom a intuitívnom užívateľskom prostredí.

So svojím zabudovaným Intrusion Prevention Systémem a technológiami SPI pre rozšírenú ochranu je vhodný i pre náročnejších užívateľov.

Spy Emergency je anti-spyware software, ktorý rýchlo a bezpečne nájde a odstráni spyware, adware, trojske kone, keyloggery, nebezpečné cookies, dialery, spyboty, trackware, malware z Vášho počítača.

Teraz program obsahuje i anti-spamovou kontrolu pre bezpečie Vašich e-mailových schránok (POP3 a IMAP). Zároveň skontroluje prílohy či neobsahujú nebezpečné nákazy - spyware, adware a pod..

Spy Emergency obsahuje rezidentné štíty pre ochranu v reálnom čase, automatický update spyware databázy, zabudovanú technológiu na opravu LSP a vyhľadávanie vx2.

Zabezpečte si svoj počítač s Netgate Internet Security !


Programy sú kompletně v slovenčine!