Slovenský software - prodej a distribuce

SKsoft
Hodnota nákupu:
0,00 €

software

informace

pro zákazníky

sksoft.cz

Prodej a distribuce slovenského software.

info@sksoft.cz
Dodání  

spôsob dodania

 


Pri objednávke software si môžete vybrať spôsob dodania:

Licencia zaslaná elektronickou poštou
Pri tomto spôsobu dodania je vyžadovaná platba vopred. Po prijatí Vašej platby je Vám obratom zaslaný registračný e-mail, ktorý obsahuje vlastné registračné informácie (aktivačný kľúč, registračné číslo apod..) a návod, akým spôsobom zakúpený software aktivujete. Daňový doklad je zaslaný tiež elektronickou poštou a obsahuje elektronický podpis. Na Vašu žiadosť je možné zaslať i "klasickú" papierovú faktúru poštou.
Registračný e-mail je odoslaný v deň prijatia Vašej platby.

Zaslanie software na CD-ROMe
Vybraný software je Vám zaslaný na CD-ROMe spoločne s licenciou a daňovým dokladom v papierovej podobe. Platba prebieha až pri prevzatí zásielky formou dobierky. Pri tomto spôsobu dodania nie je potrebné sťahovať žiadne inštalačné súbory z Internetu.
Zásielka je odoslaná najneskôr ďalší pracovný deň od prijatia objednávky.

Poznámka: U niektorého software sa licencia generuje až na základe tzv.hardwareového čísla počítača a tak aktivačné číslo nie je možné dodať spoločne s CD-ROMom. V tomto prípade sa postupuje tak, že po inštalácii sa odošle Vaše inštalačné číslo e-mailem a obratem je Vám doručené aktivačné číslo. Aktivačné číslo je možné samozrejme získať i telefonicky.