Slovenský software - prodej a distribuce

SKsoft
Hodnota nákupu:
0,00 €

software

informace

pro zákazníky

sksoft.cz

Prodej a distribuce slovenského software.

info@sksoft.cz
Platba  

···www.sk-soft.sk···

Ako uhradiť poplatok za objednaný software


Spôsobov, ako uhradiť licenčný poplatok za objednaný software sa ponúka hneď niekoľko. Tu je zoznam s jednoduchým návodom zoradený podľa preferencií:

1) Internetové bankovníctvo

Tiež nazývané ako Internet banking, Homebanking, Mojabanka, Netbanka, Servis 24 apod.. Jedná sa o najľahšiu cestu k zaplateniu poplatku.

Po prihlásení do internetového bankovníctva zvoľte funkciu "Príkaz k úhrade" (každá banka môže mať svoj názov). Vyplňte príkaz k úhrade podľa nasledujúcej predlohy. Do polí označených červenými šípkami vložte svoje údaje - tie, ktoré sú uvedené v e-mailu v sekcii "Informácie k platbe"
Netbanka

2) GSM bankovníctvo

Tiež nazývané ako GSM banking. Ďalší jednoduchý a veľmi rýchly spôsob, ako podať príkaz k úhrade. Nakoľko každý operátor a každá banka má svoju odlišnú SIM aplikáciu, nie je možné tu popísať jednoduchý univerzálny návod. Je nutné vyplniť "Príkaz k úhrade" podľa informácií uvedených v e-mailu v sekcii "Informácie k platbe".

V prípade nejasností odporúčam kontaktovať Vašu banku či operátora.

3) Príkaz k úhrade

Na pobočke každej banky je možné podať "Príkaz k úhrade". V dnešnej dobe sa veľmi využíva tzv. zberných boxov, vďaka ktorým je poplatok za spracovanie príkazu nižší. Tu je ukážka vyplnenia príkazu k úhrade. Samozrejme je treba vyplniť svoje údaje, ktoré nájdete v informačnom e-mailu v sekcii "Informácie k platbe".

V prípade, že si neviete s vyplnením príkazu poradiť, obráťte sa na pracovníkov svojej banky, ktorí Vám určite radi poradia.
Prikaz

4) Pomocou Slovenskej pošty

Poplatok je možné taktiež uhradiť na každej pošte pomocou poštového peňažného poukazu typu U (PPP U).